TAGS: ica teknoloji yazılım danışmanlığıkurumsal yazılım danışmanıteknoloji yazılım danışmanlığıyazılım danışyazılım danışmanlığı

Yazılım Projelerinde en temel madde, müşterilerin ihtiyaçlarının mutlak bir şekilde tanımlanmasıdır. Projeye ve müşterinin gereksinimlerine ilişkin doğru soruları sormak ve analizi bu belirsizlikten kurtarıp formal bir şekilde dokümante haline getirme, ihtiyacın çerçevesinin çizilmesini sağlayacak ve müşteriye kendi ihtiyaçlarını sorgulama fırsatı verecektir.

Müşterinin ihtiyacını doğru belirlemesine yardımcı olmak için, projenin hedefi-çıktıları ve kapsamını anlamak için, proje planlama aşamasına yeteri kadar zaman ayrılmalıdır. Müşterilerin kullandığı varsayımlar göz önüne serilmeli ve son kullanıcıya yönelik faydaları ve proje risklerini değerlendirilmelidir. Beklentileri sıralamak ve tüm ekiplerin nihai ürünü açık bir şekilde anlamalarını sağlamak için müşterinin tamamlanmış yazılım gereksinim dokümanını okuması, doküman hakkında düşünmesi ve onaylaması sağlanmalıdır. Yanlış ve eksik belirlenmiş olan ihtiyaçlar yazılım yaşam döngüsünün son evrelerinde ortaya çıktığı takdirde projenin başarısızlıkla sonuçlanması kaçınılmazdır.

İca Teknoloji olarak Kurum ve Kuruluşlara en iyi yazılım danışmanlığı çözümlerini sunmaya hazırız. Platform bağımsız, çözüm odaklı danışmanlık anlayışımızla, tüm sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretebileceğimizi düşünüyoruz. projenizin ilk safhasından teslim safhasına kadar Somut durum tespiti, mevcut ve muhtemel risklerin belirtilmesi , çözüm önerilerinin sunulması tarafında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca Yazılım projelerinde sıklıkla karşılaşılan ve alternatifi pek olmayan yazılım teknik şartnamesi hazırlama, güncel teknolojiler tabanlı sistem mimarisi tasarlama ve yazılım yaklaşık maliyetlerinin oluşturulması İca Teknoloji tarafından kurum kuruluş ve işletmelere sunulmaktadır.

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.