Dijital dönüşüm çağında hızla gelişen dijital teknolojiler, iş dünyasını tartışmaz biçimde dönüştürüyor. Günümüzde giderek artan sayıda işletme, mevcut cihazlarını nesnelerin interneti (IoT) ile bağlantılı cihazlarla değiştiriyor ve verilerinin çoğunu bulut ortamlarına taşıyor. Bu teknolojilerin yaygınlaşması aynı zamanda firmaların geleneksel iş modellerini yeniden değerlendirmelerine ve büyümeye yönelik planlarını ve yeni iş modellerini somut veriler üzerinden kurgulamak yönünde artan bir eğilim göstermelerine sebep oluyor.

Peki, ne yapabilirsiniz? Uygulama yönetiminizi, IT çözümlerinizle en yüksek düzeyde güvenlik ve verimlilikle ilgilenen uzmanlara bırakabilirsiniz. İş ortağınız İCA Teknoloji olduğunda, hizmet kapasitelerinizi size özel tasarlanmış esnek koşullara göre uyarlayabilirsiniz. İster orta ölçekli bir işletmeniz, ister büyük bir şirketiniz olsun, en üstün kaliteli uygulama yönetimi hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Şirketinizi yalnızca kısa vadede değil, IT çözümünüz devreye alındıktan aylar sonra da destekliyoruz.

Destek Hizmetlerine Genel Bakış

Uygulama Desteği

Son kullanıcılar, önemli kullanıcılar ve süreç sahipleri için bir servis masası ve üç aşamalı destek sistemiyle yanınızdayız. Kişiselleştirilmiş hizmet anlaşmaları bazında klasik IT çözümlere ve bulut teknolojilerine kadar IT sistemlerinizle ilgileniyoruz. Kısa vadeli durum yönetimi kadar IT ortamınızın sürekli geliştirilmesini de üstleniyoruz.

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetimizde, dijitalleşen dünyada işletmelere rehberlik edebilmek, mevcut durumlarını belirlemek, dijital stratejilerini oluşturmak amacıyla ihtiyaç duyacakları hizmetler bir arada sunulmaktadır.

Proje Yönetimi

Proje Yönetim hizmeti, İca Teknoloji çözümlerinin işletmelere uygulanması ve özel yazılım geliştirme gibi projelerin İca Teknoloji Proje Yönetim Metotuna bağlı kalınarak yönetilmesi konusunda verilen danışmanlık ve denetim hizmetidir. Bu hizmet, proje uygulama ve özel yazılım geliştirme hizmeti ile birlikte sunulur.

Özel Yazılım Geliştirme

İca Teknoloji, farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, hosting ve uygulama bakım hizmetlerini de sağlamaktadır. B2B sistemleri, Veri Toplama, IoT, Bulut Sistemleri üretirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olmaktadır. İca Teknoloji’nin geliştirdiği özel projeler birçok farklı ülke ve dilde binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir.

Entegrasyon

Günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında işletmeleri öne çıkaran özel iş yapış biçimlerini destekleyecek şekilde yazılımlarda özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçları doğabilmektedir.

İca Teknoloji proje çözümleri üzerinde işletmelere özel süreçleri karşılamak üzere uzman ekipler tarafından Özelleştirme ve Entegrasyon hizmeti sunulur.