Değerli Çalışanlarımız, Müşterilerimiz ve İş ortaklarımız,

Çin’de ortaya çıkan ve sonrasında tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs (COVID-19) salgınıyla olağanüstü bir dönemin içinden geçiyoruz. Korona Virüs (COVID-19) salgınıyla günlük hayat akışımızdan tutun, sosyal ilişkilerimiz ve çalışma biçimlerimiz şekil değiştirmekte ve bizler de tüm bu değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olmaktayız.

Kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi ve tüm insanları korumak, işimize sahip çıkmak ve sürdürebilirliğini sağlayabilmek için İca Teknoloji olarak şirketimizde birçok önlem aldık. Önlemleri beraber yerine getirmek ve bilgilendirmek amacıyla sizlerle de sıklıkla paylaştık. Bu tedbirlerdeki hedefimiz, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığını koruyabilmek için kişisel hijyenin yanı sıra sosyal teması en alt düzeye indirmak ve sosyal mesafe kuralına uymaktır. Şirketimizdeki tüm çalışanlarımızın işlerinin kapsamına ve iş vasıflarına göre çalışma modellerinin değerlendirmeleri yapılmış ve yeni bir çalışma düzenine ihtiyacımız olduğu tespit edilmiştir.

Yeni çalışma düzenine göre, 01.04.2020 tarihinden itibaren tüm çalışanlarımız home office (uzaktan çalışma) modeline  geçmiştir.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı bizim için büyük önem taşımaktadır. Korona Virüs (COVID-19) salgınının etkilerini azaltmak ve gelecekte de işimizin sürdürebilirliğini güvence altına alabilmek için tanımladığımız tüm tedbirleri hep beraber hayata geçireceğiz.

Hep birlikte bu salgın tehlikesinin üstesinden geleceğimize eminiz.

Sağlıklı günler dileriz,

İmza                                   İmza
İ.Keskin                              A.Ergül