2009 yılından bugüne kadar kurumsal deneyimi ile İca Teknoloji ve Bilişim Hizmetleri, İstanbul’un önde yazılım ve elektronik çözüm firmalarından birisidir. Değişen ve gelişen dünyaya entegre şekilde kendini geliştiren İca Teknoloji Yazılım, bilişim ve elektronik sektöründe müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmeti vermektedir.

Kurumsal değerin internet alanında da ortaya konmasının öneminin farkında olan İca Teknoloji, bu alanda müşterilerine profesyonel bir hizmet sunar. Kurum prestijini ve kazancını arttırmak için özgün ve işlevsel çözümler sunar. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendisine prensip edinen İca Teknoloji Bilişim Hizmetleri, web sitenizin sadece yapım aşamasında değil geliştirme ve destek alanında da daima müşterilerinin hizmetindedir.

Sizin ihtiyaçlarınızı kendi fikri ve tecrübesiyle birleştirerek ortaya en iyi hizmetini koymayı amaçlayan İca Teknoloji daima gelişmeye önem veren vizyonu ile hizmetine emin adımlarla devam etmektedir. Başta Türkiye olmak üzere İsveç,Azerbaycan,Almanya gibi çok sayıda dış ülke ile; web tasarım ve yazılım geliştirme,  ve özel projelerde çalışmaktadır. 275’den fazla projesi bulunan firmamız en iyi referansın memnun müşterileri olduğu düşüncesiyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

İca Teknoloji ayrıca yazılım çözümleri yanında iyi bir Elektronik Çözüm ve Danışmanlık Şirketi olarak yaptığı çalışmalar ile müşterilerine iş kolaylığı, pazarlanabilir ürünler sunabilmektedir. Elektronik alanında Akıllı Ev, Vip Araç Akıllı Modülleri, Gsm Kontrol ve Uyarı Cihazları, Arama ile Geçiş Kontrol, Gsm ve GPRS Modemler, Data Logger ve IOT Cihazlar, GSM Depo Kontrol Sistemleri konusunda çalışmalarımız ve ürünlerimiz bulunmaktadır.

Her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen ekibimiz ve tecrübemiz ile hayallerinizin gerçekleşmesi  için çalışıyoruz.