Web Yazılım Hizmetleri

20 yıllık bilgi birikimine sahip GURU yazılım mühendislerimiz ile ihtiyacınız olan Crm/ERP/Otomasyon vb. talep ettiğiniz projelere can verecek sizi ve kurumunuzu aktif çalışma hayatınızda daha üst noktalara çıkaracak yazılım ihtiyaçlarınıza hayat verebiliriz.

Masaüstü Yazılım Hizmetleri

100 ‘lerce farklı platformlarda çalışabilen “Delphi” yazılım diliyle kodlanmış bir çok projeye can kattık. Bunlar içinde kişisel kendi hobi ve eğlence amaçlı yaptığımız çalışmalar yanında kurumsal firmalara hitap eden ücretsiz yazılımlara da yer vermiş bulunmaktayız.

Mobil Uygulama Hizmetleri

Mobil uygulamaların son zamanlarında ki yükselişi İCA Teknoloji olarak bize de bu alanda çalışma yapma ihtiyacı bırakmıştır. Bu alanda yaptığımız bazı uygulamalar ile müşterilerimizin mobil uygulama ihtiyaçlarına da cevap verebilmekteyiz.

Elektronik Hizmetler

Özellikle elektronik ve yazılımın birleştiği noktalardaki projelerde uzmanlaşmış durumdayız. İnternet, mobil cihazlar, yada bilgisayarlar üzerinden elektronik cihazların kontrolü, izlenmesi gibi işlemler yapmaktayız. Bu doğrultuda birçok ürüne imza atmış ve firmalara hizmet etmiş durumdayız…