TAGS: endustriyel çözümleriot çözümlerIOT çözümlerim2m çözümlerimakinalar arası iletişimnesneler interneti

Dünya’daki milyarlarca kişinin birbirleri ile etkileşim içinde olmalarını ve iletişimin hızını arttıran internet ve gelişen teknolojiler aynı zamanda nesnelerin de birbirleriyle iletişim kurabileceği yeni bir dünyanın kapılarını açtı.

IOT & M2M projeleri, günümüzde sadece ileri teknolojiye sahip ya da büyük bütçeler ile gerçekleştirilebilecek projeler olduğu sanılsada Nesnelerin İnterneti (IoT), çok yakın gelecekte herkesin konuşacağı ve hayatını şekillendirici bir teknoloji olma yolunda ilerliyor. Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) sayesinde birbirleri ile iletişim kurabilen nesneler araçlarımızda, evlerimizde ve işimizde büyük değişiklikler yaratacak.

Makinalar arası iletişim (M2M) ise yakın gelecekte sıkça duyacağımız kavramlardan biri olacaktır. Çeşitli üretim endüstrilerinde kullanımı hızla yaygınlaşacak olan Makinalar arası iletişim (M2M) ile üretim maliyetleri azalacak, üretim izleme ve kontrol sistemleri gelişecek ve son tüketiciye daha uygun fiyatla sunulabilecek ürünler üretilecektir.

İCA TEKNOLOJİ IOT & M2M ÇÖZÜMLERİ işletmelerin çeşitli alanlarda ihtiyaçlarına odaklanarak katma değer odaklı inovatif projelere dönüşmektedir.

Yer Aldığımız Projelerden Bazıları;

  • Aile Hekimliği Aşı Dolapları Isı/Nem takibi
  • Baraj Debi Ölçüm Analiz ve Raporlama
  • Uzaktan Depo Kontrol Sistemleri
  • Gprs Datalogger Cihazı
  • Endustriyelbulut.com Cloud IOT Platform
  • TCP Datalogger Cihazı
  • Isı / Nem Sensörü
Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.